Stiil - A mudel

stiil - A MUDEL

Stiil - A mudel pakub optimaalset tasakaalu kasutajate privaatsuse ja adekvaatse ventilatsiooni vahel. Stiil A on kõige populaarsem mudel, mida meie ettevõte pakub - see tuleneb asjaolust, et A tüüpi boksil on ahvatlev hinna ja kvaliteedi suhe. Tegemist on kõige soodsama mudeliga ja samuti ka kõige populaarsemaga.
Antud mudeli hind jääb puidust keldriboksiga samasse hinnaklassi, kuid erinevus peitub vastupidavuses!


Tehnilised detailid:

  • Ühe teraslehe laius on ühel moodulil 116mm ja mooduli laius on 940-950 mm. Moodul koosneb kuuest teraslehest. Lisaks sellele on teraslehte külmvaltsitud tugevdustega, mis annavad tootele jäikuse ja vastupidavuse.

  • Teraslehtede omavaheline kaugus on 35mm.

  • Mooduli liiteid on ühendatud neet-ühendusega. Ühenduse eesmärgiks on mitte kahjustada tsink-korrosioon pinnakatet. Värava konstruktsioonis kasutatakse profiilühenduste stabiilsuse suurendamiseks spetsiaalseid tööstusplastikust kinniteid.

  • Värava eriline konstruktsioon suurendab selle vastupidavust. Konstruktsioon suurendab vastupidavust tänu neljakordsele horisontaalsele profiilile, topelt vertikaalsele profiilile ja kahele ristlõikele.

  • Lukul on standard tabaluku võimalus; samuti on saadaval ka standardse sisuga tavalukk (võimalus saada ühe- kahepoolseid tiibväravaid ja liugväravaid).

  • Kandvate postide mõõdud on 44 x 44 mm, kõrgusega 2100-3000 mm. Pakume ka teleskoopilist postipikendust (40 x 40mm kõrguse reguleerimiseks), mis annab kliendile võimaluse valida kõige parem kõrgus.  


hinnapäring

Tellimise kontakt

Egle Kangur

Müügijuht

egle@aiatehas.ee 

+372 53 44 55 67


Email again: